например, расклад на любовь  
Регистрация  или
Войти
Войти
Войти через социальную сеть
Регистрация нового пользователя
Ваше имя

Адрес эл. почты

Письмо
Я передумал
ГлавнаяГороскопыЛев — гороскопыЛев — бизнес гороскоп
Лев — бизнес гороскоп
Лев
23 июля - 23 августа
Лев — бизнес гороскоп

Лев уміє заробляти великі гроші, але з ще більшим успіхом він уміє їх витрачати.

Представники знаку Лев мають гарні організаторські здібності, і часто обіймають керівні посади. Лев любить бути в центрі уваги, для нього дуже важливо бути най-най, бути «царем», саме тому Лев намагається заробити якнайбільше грошей. Хороше матеріальне становище дозволяє представникам цього знака здійснити мрію всього свого життя бути знаменитим.

З іншого боку, Леви відрізняються неймовірною щедрістю і завжди надають допомогу тим, хто її потребує. Відмінною рисою Лева також є безрозсудне ставлення до покупок, — Леви можуть витратити цілий стан на якусь річ, що сподобалася. Все це природно є на заваді на шляху до стабільності та успіху, хіба що бізнес Лева влаштований так, що гроші буквально ллються річкою. І все ж, представникам цього знака потрібно навчитися економити, розумно витрачати кошти та не витрачати все до останньої копійки, сподіваючись, що завтра буде краще, ніж учора.

Найбільш сприятливим джерелом доходу, успішним бізнесом для Лева є шоубізнес, організаторська діяльність, діяльність, пов'язана зі спортом та спортивними товарами, послугами для дітей, розвагами, туризмом. Лев може досягти успіху в будь-якій сфері, де є можливість керувати, керувати.

 

Авторський матеріал
© AstroTarot.org

Прогнозы и гадания на сегодня
Классические карты
Расклад — На день
Лунный календарь
Луна сегодня
Книга перемен
Книга перемен
Отзывы
Для добавления комментария: