например, расклад на любовь  
Регистрация  или
Войти
Войти
Войти через социальную сеть
Регистрация нового пользователя
Ваше имя

Адрес эл. почты

Письмо
Я передумал
ГлавнаяГороскопыБлизнецы — гороскопыБлизнецы — характеристика знака
Близнецы — характеристика знака
Близнецы
21 мая - 21 июня
Близнецы — характеристика знака

Близнюки – третій знак зодіакального кола. Найрухливіший, найлегший і непостійний серед представників Повітряної стихії.

Людина, народжена під знаком Близнюків, прагне всього нового, різноманітного і цікавого; він здатний засвоїти велику кількість різноманітної інформації, тому всебічно розвинений, що робить його добрим співрозмовником, з яким завжди цікаво.

Зовні, Близнюків видають високий або вищий за середній зріст, худорляву статуру, світла шкіра. У представників цього знака неспокійна натура, що часто виражається на швидкості, жвавості реакцій та манери спілкування. Погляд у Близнюків блукаючий, мінливий; вони рідко дивляться співрозмовнику у вічі. Відмінною рисою Близнюків є очі – вони зазвичай дуже гарного, переливчастого кольору, змінюються залежно від освітленості. Їх погляд неглибокий, а поверховий, тому на погляд Близнюків непросто визначити їх емоційний чи душевний настрій. Помічено, що люди, народжені під знаком Близнюки, частіше ніж представники інших знаків Зодіаку, мають світлий колір волосся – від світло русявого до блондина. Хода у Близнюків легка, що летить. Ніс найчастіше прямий або широкий, може бути кирпатий, але майже ніколи не буває з горбинкою. У представників вираженої стихії Повітря та знака Близнюків, довгі руки та кисті, тонкі пальці та квадратні нігті. Головною відмінністю виражених Близнюків є високий, великий лоб (ознака видатних інтелектуальних здібностей).

Представники цього знаку, як жінки, так і чоловіки, завжди стежать за новинками у світі моди та регулярно оновлюють свій імідж. В одязі Близнюків переважають світлі тони та легкі натуральні тканини.

Людина, народжена під знаком Близнюки, має легкий, мінливий характер. Представники цього знака понад усе цінують свободу; будь-яке втручання у їх особистий простір і зазіхання їх свободу, викликає вони протест. Близнюки дуже товариські та допитливі, легко заводять нових друзів і схильні до непостійності у любовних стосунках. При цьому Близнюкам не чужі такі якості як хитрість і схильність до пліток та інтриг. У нижчому варіанті розвитку, Близнюки більше використовують негативні якості планетарної енергії Меркурія, під заступництвом якого є цей знак. У цьому випадку людина використовує хитрість, спритність і розважливий холодний розум для досягнення корисливих цілей, яких вона досягає на шкоду оточуючим. Така людина може стати шахраєм, аферистом, злодієм, ошуканцем. Особливо часто серед Близнюків, що йдуть нижчим шляхом розвитку, зустрічаються торговці, які продають неякісний товар за ціною якісного. Однією з негативних якостей Близнюків є їхня здатність працювати на «два фронти» одночасно, що передбачає схильність до лицемірства та брехні. Серед «негативних» Близнюків дуже багато сучасних політиків та громадських діячів.

При вищому варіанті розвитку Близнюки використовують свої високі інтелектуальні здібності на благо суспільства, вони протягом усього життя черпають нову інформацію, навчаються новим дисциплінам і діляться своїм досвідом та знаннями з іншими. Серед представників інших знаків Зодіаку, Близнюки є найкращими професіоналами своєї справи; часто вони стають журналістами, кореспондентами, вчителями, рекламними агентами, провідними радіо та телепередач, зірками шоубізнесу, видатними вченими та громадськими діячами. Близнюки — це провідники, посередники за своєю природою. Якщо вони зацікавляться окультними та езотеричними науками, то досягнуть великого успіху, оскільки вони мають здатність бути провідниками космічної енергії. Близнюки можуть успішно займатися духовними практиками та передавати свій досвід іншим.

В особистому житті Близнюків часто виникають непорозуміння, тому що через їхню вітряність і непостійність страждають їхні партнери. Навколишнім дуже важко оцінити щире бажання Близнюків бути завжди вільними та незалежними, тому Близнюкам рекомендується обирати партнерів стихії Повітря чи Вогню. Найбільше для близьких відносин Близнюкам підходять Терези та Водолії, трохи менше Овни та Стрільці. Лев є винятком стихії Вогню, тому що в нього сильно розвинений інстинкт власника, що негативно позначається на стосунках із Близнюками.

Близнюки не відрізняються міцним здоров'ям – їм потрібно постійно підтримувати себе у добрій фізичній формі, вести здоровий спосіб життя.

Найпоширенішими захворюваннями представників цього знака є бронхіт, астма, запальні захворювання органів дихання. Для Близнюків дуже небезпечно куріння, тому що дихальна система є найуразливішим місцем в організмі. При пошкодженні Меркурія (управителя Близнюків) можуть бути розлади мови та захворювання нервової системи.

Близнюки схильні до простудних захворювань, особливо для них небезпечні задушливі приміщення з великою кількістю людей. Відсутність чистого, свіжого повітря протягом тривалого часу взагалі негативно позначається на стані їхнього здоров'я. Рекомендується дихальна гімнастика. Заняття Йогою та іншими духовними практиками дуже добре зміцнюють здоров'я представників цього знаку.

 

Авторський матеріал
© AstroTarot.org

Прогнозы и гадания на сегодня
Классические карты
Расклад — На день
Лунный календарь
Луна сегодня
Книга перемен
Книга перемен
Отзывы
Для добавления комментария: