например, расклад на любовь  
Регистрация  или
Войти
Войти
Войти через социальную сеть
Регистрация нового пользователя
Ваше имя

Адрес эл. почты

Письмо
Я передумал
ГлавнаяГороскопыБлизнецы — гороскопыБлизнецы — гороскоп на месяц
Близнецы — гороскоп на месяц
Близнецы — гороскоп на месяц
January 11, 2022 - November 30, 2022

У цей час можна досягти в житті своїм розумом дуже багато, і людина стає вільнішою, розкутішою, вирішує багато проблем. Якщо він використовує цей стан геніальності, то багато чого досягне, закладе творчий ритм, чогось навчиться. І те, що було досягнуто під час цього періоду, зможе розтягнути на все життя. Розвивається яскравість та відточеність думки, виникає миттєва можливість охопити події свого минулого, згадати, закріпити у пам'яті свій досвід.

 

Гороскоп на Листопад 2022 року для всіх знаків Зодіаку

Меркурій у Стрільці з 17 листопада, Венера у Стрільці з 16 листопада

читати статтю →

 

Кохання, сім'я

Несподівані події у будинку, несподіваний поворот у стосунках із близькими. Особливо це стосується молодших родичів, братів чи сестер, а також сусідів та приятелів. Стережіться прийняття необачних рішень, необдуманих вчинків. Погано протікає обговорення сімейних чи особистих проблем.

Гроші, робота

Незвичайні ідеї та плани, екстраординарні події у повсякденному житті, зустрічі з цікавими людьми, прогресивні прагнення. Можливе несподіване розв'язання фінансових проблем, але можливі також ускладнення під час роботи з документами, під час переговорів, отримання не дуже приємних звісток, порушення домовленостей. Несподіванки у поїздках при користуванні транспортом. Схильність до роботи у групі, до обговорень.У робочій атмосфері — плутанина.

Здоров'я

Цього місяця слід бути обережними на транспорті, при користуванні електроприладами, технікою; зростає загроза аварії, нещасного випадку. Можливе посилення неприємних явищ з боку периферичної нервової системи – тремтіння рук, тик та ін.

 

Олена Цівка © AstroTarot.org

Прогнозы и гадания на сегодня
Классические карты
Расклад — На день
Лунный календарь
Луна сегодня
Книга перемен
Книга перемен
Отзывы
Для добавления комментария: