например, расклад на любовь  
Регистрация  или
Войти
Войти
Войти через социальную сеть
Регистрация нового пользователя
Ваше имя

Адрес эл. почты

Письмо
Я передумал
ГлавнаяГороскопыБлизнецы — гороскопыБлизнецы — гороскоп ребенка
Близнецы — гороскоп ребенка
Близнецы — гороскоп ребенка

Дитина, що народилася під знаком Близнюків, дуже товариська, рухлива і допитлива.

Допитливість маленьких Близнюків, їхнє прагнення пізнання навколишнього світу, не дають їхнім батькам жодної хвилини спокою. За таким малюком дуже непросто встежити, особливо коли він уже вміє пересуватися самостійно. Взагалі, виховання дитини Близнюків — це величезна праця для її батьків. Вся річ у тому, що такі дітки не люблять лягати спати, купатися, і часто шкідливі під час їди. Правда, можна використовувати маленьку хитрість для того, щоб малюк хоча б п'ять хвилин сидів на місці — дайте йому іграшку, яку можна розбирати частинами. Зібрати її, дитина Близнюки, звичайно, не захоче, зате у вас буде п'ять хвилин вільного часу.

У маленьких Близнюків є одна особливість — вони відчувають, яка їжа для них корисна і яка може шкодити організму. Ця особливість змушує батьків маленького Близнюка переживати, коли дитина відмовляється від каші чи інших продуктів. Не варто насильно "заштовхувати" дитині їжу, яка для неї неприйнятна, — потрібно поспостерігати та визначити, що їй більше доводиться до смаку. Однак, попри певні переваги дитини в їжі, потрібно стежити, щоб раціон її харчування обов'язково був збалансованим і містив усі необхідні для організму, що росте, вітаміни та мікроелементи.

Близнюки взагалі не схильні до повноти, і часто мають худорляву, астенічну статуру, — це обумовлено їх рухливим способом життя, в якому не обов'язково дотримуються будь-яких правил приймання їжі. Тому для батьків маленьких Близнюків дуже важливим завданням є турбота про здоров'я своїх дітей. Потрібно привчати дитину до режиму дня, який, по можливості, повинен мати на увазі їжу по годинах, інакше, подорослішавши, Близнюки можуть суттєво підірвати своє здоров'я.

Інтелектуальна їжа для малюків Близнюків – неодмінна частина їхнього життя. Такі дітки настільки цікаві, що із задоволенням сприймають будь-яку, раніше невідому для них інформацію. Вони буквально все схоплюють на льоту і дивують навіть дорослих своїми недитячими судженнями. Потрібно докласти всіх зусиль для того, щоб дитина розвивалася всебічно, потрібно дозволити їй вивчати все, що її цікавить, — її інтереси не мають меж.

Негативна риса маленьких Близнюків – відсутність посидючості та концентрації, через що можуть виникати проблеми у школі, але ці проблеми більше стосуються поведінки, ніж засвоєння нового матеріалу. Діти Близнюки дуже комунікабельні, можуть розмовляти на рівних з дітьми різного віку, і навіть з дорослими.

Ще одна відмінна риса маленьких Близнюків – вони намагаються бути для всіх добрими, і кожному кажуть те, що він хоче почути. Потрібно з раннього віку встановити з дитиною довірчі відносини, щоб не мучитися у здогадах про те, що відбувається з вашою дитиною, коли вона досягне підліткового віку. За брехню Близнюків потрібно суворо карати, не дозволяти дитині брехати за жодних обставин, оскільки одного разу ставши на шлях брехні та вдавання, Близнюкам нелегко згорнути з нього.

Спілкуйтеся з дитиною на рівних з найменшого віку, зробіть її життя барвистим, сповненим радісних вражень, безлічі друзів. Ця дитина гостро потребує постійної зміни обстановки, дуже важко переносить самотність і нудьгу, від цього вона навіть може захворіти.

Нервова система такої дитини не повинна піддаватися різним випробуванням, таким як сварка між батьками або іншими родичами, напружена обстановка в будинку. Дуже добре, якщо у вашої дитини буде сестричка чи братик. Домашня тварина, котик чи собачка допомагають дитині впоратися з негативними емоціями, які іноді її долають.

 

Авторський матеріал
© AstroTarot.org

Прогнозы и гадания на сегодня
Классические карты
Расклад — На день
Лунный календарь
Луна сегодня
Книга перемен
Книга перемен
Отзывы
Для добавления комментария: