например, расклад на любовь  
Регистрация  или
Войти
Войти
Войти через социальную сеть
Регистрация нового пользователя
Ваше имя

Адрес эл. почты

Письмо
Я передумал
ГлавнаяГороскопыКозерог — гороскопы
Козерог — гороскопы
Козерог
22 декабря - 20 января
Гороскоп на сегодня
February 10, 2022

Кохання, сім'я

Сьогодні вам важко уникнути сварок та розбіжностей у сімейних та любовних стосунків, — ви дуже вперто відстоюєте свою точку зору, намагаєтесь нав'язати свою думку оточення. Надмірні, імпульсивні витрати можуть стати сьогодні причиною додаткових проблем у відносинах із близькими та коханими людьми. Цей день невдалий для покупок, особливо великих придбань для дому, — існує ймовірність, що куплену сьогодні річ доведеться повернути назад у магазин, оскільки вона виявиться абсолютно марною.

Робота

Сьогодні ви прагнете самостійно, поодинці впоратися з усіма поставленими завданнями, виконуєте роботу за своїм бажанням та розсудом. Ви важко довіряєте співробітникам і діловим партнерам, дратуєтесь через дрібниці в їх поведінці. Цього дня бажано утриматися від активних дій у вирішенні ділових та фінансових питань, а ділові переговори варто відкласти до сприятливішого дня. Нехтування своїми обов'язками може призвести до неприємних наслідків.

Здоров'я

Сьогодні ви схильні до переїдання, що може негативно вплинути на ваше самопочуття. Цього дня вам слід виключити зі свого раціону важку їжу: жирні, смажені, гострі страви. Бережіть свій організм від переохолодження, особливо горло. Якщо сьогодні вам хочеться плакати, поплачте трохи, іноді це необхідно.

Гороскоп на завтра
March 10, 2022

Кохання, сім'я

Сьогодні ви особливо привабливі, у вас чудовий настрій та відмінне самопочуття, і тому сьогодні – саме час зустрітися з близькими, дорогими людьми. Подзвоніть нарешті людині, яку давно любите. Не бійтеся робити рішучі кроки назустріч новому життю.

Робота

Добре, коли є улюблена робота. Але навіть якщо ваша робота з якоїсь причини вам не дуже подобається, це не привід псувати собі настрій. Ставтеся до всього простіше. Знаходьте у своїй роботі те, що вам подобається.

Здоров'я

Сьогодні ви чудово почуваєтеся. Якщо ви регулярно займаєтеся спортом, можна збільшити навантаження чи спробувати щось нове.

Авторский материал
© AstroTarot.ru

Прогнозы и гадания на сегодня
Классические карты
Расклад — На день
Лунный календарь
Луна сегодня
Книга перемен
Книга перемен
Отзывы
Для добавления комментария: