например, расклад на любовь  
Регистрация  или
Войти
Войти
Войти через социальную сеть
Регистрация нового пользователя
Ваше имя

Адрес эл. почты

Письмо
Я передумал
ГлавнаяГороскопыКозерог — гороскопыКозерог — характеристика знака
Козерог — характеристика знака
Козерог
22 декабря - 20 января
Козерог — характеристика знака

Козеріг – 10-й знак зодіакального кола, найконсервативніший і впертий символ стихії Земля.

Козероги відрізняються терпінням якому можна позаздрити, витримкою, самовладанням. Вони мають відмінні організаторські здібності, завдяки чому представники цього знака часто домагаються поставленої мети.

Козеріг сприймається оточуючими як стриманий, напружений та суворий. Виражені Козероги не люблять бути в центрі уваги, і часто їхній імідж відповідає їхньому внутрішньому світовідчуттю. Хоча багатьом Козерогам не далекі любов до красивих, модних речей. Жінки Козероги люблять одягатися дорого та практично, найчастіше вони виглядають доглянутими та стильними. Зовнішність Козерога залежить від його настрою, тому часто буває так, що сьогодні Козеріг вражає всіх своїм чарівним виглядом, а завтра взагалі не надає значення своєї зовнішності.

Багато жінок Козерога змушені за собою стежити щодня, оскільки часто цього вимагає посада. Представниці цього знаку люблять красиві прикраси, модну біжутерію і чудово поєднують її зі своїм стилем. Жінки Козероги – великі любительки косметики. Їхній девіз – чим більше макіяжу, тим краще. І це не тому, що вони надто хочуть привернути до себе увагу, а тому, що хочуть довести свою зовнішність до ідеалу, щоб самій не було до чого причепитися. Козероги взагалі ставляться до себе досить критично, можливо це є секретом їхньої бездоганної зовнішності?

Чоловіки Козероги особливу увагу приділяють взуттю, — вони носять тільки наймоднішу та якісне взуття, вона у них завжди чиста, навіть за поганої погоди. Чоловіки Козерога більше воліють строгий, класичний стиль. Вони не люблять, коли на них звертають увагу, тому віддають перевагу одноманітності в одязі. Коли чоловік Козеріг відчуває, що притягує погляди оточуючих, він почувається некомфортно та незручно. Навколишні сприймають чоловіка Козерога як серйозного і трохи похмурого.

Козероги вперті. Вони не люблять, коли їм нав'язують чужу думку і дотримуються своїх консервативних поглядів. Порядок, пунктуальність, відповідальність, серйозність необхідні Козерогу для того, щоб він почував себе добре. Козеріг не любить невизначеності та ризику, його стихія – це добре влаштований побут, у якому більше нічого не потрібно змінювати. Будь-які зміни сприймаються Козерогом нелегко, йому потрібно багато часу, щоб звикнути до нової обстановки, нового оточення. Козероги люблять стабільність, причому заради стабільності, зокрема фінансової, вони здатні працювати, не покладаючи рук. Вони здатні довгі роки йти до наміченої мети, присвячуючи весь свій час та сили роботі та кар'єрному зростанню. Козеріг – найбільший кар'єрист із представників інших знаків Зодіаку, тому для нього важливу роль відіграє професія, з якою він може визначитися вже в юності. Найчастіше Козеріг досягає високого становища у другій половині життя.

Особисте життя Козерога непросте; йому часто доводиться наступати на своє «я» у відносинах із коханою людиною. Впертість Козерога не дозволяє йому повною мірою насолодитися радістю близьких відносин, і добре, якщо партнер Козерога його розумітиме. Козеріг дуже вимогливий, він не терпить розхлябаності й лінощів, і своїй коханій людині пред'являє найвищі вимоги. Козеріг вимагає уваги, терпіння, витривалості та надійності у всіх життєвих ситуаціях, і якщо кохана людина не здатна впоратися з поставленими завданнями, такий союз проіснує недовго. Козерогу потрібні гарантії, зокрема фінансові. Найстрашніший сон Козерога – це жити сьогоднішнім днем, не переймаючись майбутнім. Представники цього знака здатні взяти на себе відповідальність за стабільне майбутнє своєї сім'ї, але при цьому він не утримуватиме хліборобів і ледарів.

Емоційно Козеріг здається холодним, байдужим, але насправді це не так. У ньому ховається величезний духовний потенціал, який може проявити лише певних життєвих ситуаціях. Наприклад, якщо хтось із близьких йому людей потребує допомоги та підтримки, Козеріг виявить свої найкращі якості – співчуття та щедрість. Козеріг — хороший психолог, він бачить ті сторони особистості людини, які закриті для інших. До того ж представники цього знака добре знаються на людях, і не схильні ділити їх на добрих і поганих, — вчинки будь-якої людини Козеріг оцінює об'єктивно. Козеріг не звик жити в полоні ілюзій, йому чужі порожні мрії. Будь-які його бажання спираються на міцний фундамент особистого життєвого досвіду. Козеріг витривав, особливо у кризові періоди. Його воля незламна, а його мужності можна тільки позаздрити. Козеріг дуже вимогливий до себе і не дозволяє собі відпочивати, доки не досягне наміченої мети.

Здоров'я Козерога не можна назвати міцним, — його емоційна та фізична напруженість можуть спровокувати розвиток тяжких захворювань. Для того, щоб бути здоровим, Козерогу потрібно навчитися відпочивати не тільки фізично, а й емоційно. Потрібно трохи менше вимагати від навколишнього світу, і навчитися помічати не лише недоліки, а й переваги як у собі, так і в інших.

 

Авторський матеріал
© AstroTarot.org

Прогнозы и гадания на сегодня
Классические карты
Расклад — На день
Лунный календарь
Луна сегодня
Книга перемен
Книга перемен
Отзывы
Для добавления комментария: