например, расклад на любовь  
Регистрация  или
Войти
Войти
Войти через социальную сеть
Регистрация нового пользователя
Ваше имя

Адрес эл. почты

Письмо
Я передумал
ГлавнаяГороскопыКозерог — гороскопыКозерог — гороскоп профессии
Козерог — гороскоп профессии
Козерог
22 декабря - 20 января
Козерог — гороскоп профессии

Козоріг знаходиться під заступництвом Сатурна та стихії Землі.


Людині, народженій під знаком Козорога, найбільше підійдуть професії, які дозволять йому виявити наполегливість, передбачливість, організаторські здібності, практичність, відповідальність, раціональність. Козоріг не любить неорганізованості та невизначеності, тому має враховувати ці особливості свого характеру у виборі професії. Козероги консервативні, і навряд чи виберуть для себе професію, яка не відповідає їхнім поняттям та вимогам.

Козоріг може показати хороші результати, якщо його діяльність буде пов'язана з управлінням, обліком, але головне для Козорога – робота в офіційному закладі, що добре зарекомендував себе. Будь-які державні установи – найкраще місце роботи для Козорога. Козоріг може проявити себе у діяльності, пов'язаної з антикваріатом, архівами.

 

Козоріг досягне успіху в таких професіях:


Аналітик, банкір, бухгалтер, комерційний директор, підприємець, економіст, фінансист, політолог, адміністратор, ортодонт, ортопед, психолог, стоматолог, геолог, геодезист, агроном, детектив, слідчий, державний виконавець, міністр, нотаріус, прокурор, суддя, юрист, митник, комірник.

 

Авторський матеріал
© AstroTarot.org

Прогнозы и гадания на сегодня
Классические карты
Расклад — На день
Лунный календарь
Луна сегодня
Книга перемен
Книга перемен
Отзывы
Для добавления комментария: