например, расклад на любовь  
Регистрация  или
Войти
Войти
Войти через социальную сеть
Регистрация нового пользователя
Ваше имя

Адрес эл. почты

Письмо
Я передумал
ГлавнаяГороскопыКозерог — гороскопыКозерог — гороскоп на месяц
Козерог — гороскоп на месяц
Козерог
22 декабря - 20 января
Козерог — гороскоп на месяц
January 11, 2022 - November 30, 2022

Цей період дає можливість покращення життєвого рівня, кар'єрного та професійного просування, заняття високого посту, але лише за умови величезної самодисципліни та сконцентрованості, неухильного дотримання обраних життєвих цілей, незвичайного поглиблення у свою сферу діяльності, згоди взяти на себе підвищену відповідальність та додаткові зобов'язання.

Гороскоп на Листопад 2022 року для всіх знаків Зодіаку

Меркурій у Стрільці з 17 листопада, Венера у Стрільці з 16 листопада

читати статтю →

 

Кохання, сім'я

Цей місяць сприятливий для якісних перетворень особистих чи сімейних стосунків, удосконалення сімейного життя, боротьби за здоровий клімат у будинку. Обставини самі складаються таким чином, що без більш менш істотних змін не обійтися. Можливе вдале розв'язання питань виплати аліментів чи спадщини.

Гроші, робота

Особливо сприятливий цей період для реформ провадження та ведення справ, переорієнтації та впровадження різноманітних удосконалень. Слушний час для зміни професії чи інтересів, переходу інше місце роботи чи заняття нової посади. Успіх у дослідницькій роботі, в експериментах, пошуку більш досконалих методів та технологій. Можлива (і сприятлива) залученість у роботі, яка потребує підвищеної таємності чи участі у механізмах влади.

Здоров'я

Період деякої перебудови організму: імунної та гормональної систем. Ефективні заходи щодо очищення організму від солей важких металів, радіонуклідів, інших отруйних речовин.

 

Олена Цівка © AstroTarot.org

Прогнозы и гадания на сегодня
Классические карты
Расклад — На день
Лунный календарь
Луна сегодня
Книга перемен
Книга перемен
Отзывы
Для добавления комментария: