например, расклад на любовь  
Регистрация  или
Войти
Войти
Войти через социальную сеть
Регистрация нового пользователя
Ваше имя

Адрес эл. почты

Письмо
Я передумал
ГлавнаяГороскопыКозерог — гороскопыКозерог — гороскоп ребенка
Козерог — гороскоп ребенка
Козерог
22 декабря - 20 января
Козерог — гороскоп ребенка

Діти цього знака з народження мають почуття відповідальності.

Найбільше вони люблять, коли з ними розмовляють, як із дорослими. Найбільше для них покарання – показати, що з ними будуть поводитися як з маленькими дітьми. Козоріг воліє спокійні ігри, уникає будь-якого поспіху. Для виконання будь-якого завдання йому потрібен час. Він не може діяти швидко і все вистачати на льоту.

Якщо дитина не встигає в школі, причина цього не ліньки. Це означає, що він пропустив щось, і тепер не розуміє. Ви можете самі розібратися у предметі та допомогти йому. Тільки ніколи не порівнюйте його з іншими, не кажіть, що хтось кращий за нього, не демонструйте перед ним чесноти та заслуги його однолітків і однолітків. Ваша дитина працьовита, старанна і честолюбна. Він засмутиться, почувши таке, результатом буде невроз чи комплекс неповноцінності. Він потребує допомоги, а не нотацій.

Іноді можуть бути депресії. Розберіться в причинах та постарайтеся його розвеселити. Не дозволяйте малюку довго плакати, йому це шкідливо, він може застудитися та серйозно захворіти.

Відвідуйте з дочкою або сином музеї та виставки. Це принесе їм задоволення і принесе користь. Між вами виникне контакт, і у вас не буде особливого клопоту з вашим Козорогом, коли він стане підлітком і в його юності.

До його хвороб поставтеся з усією серйозністю. У дитячому віці захворювання у цих дітей зовсім не невинні, будь-яке нездужання швидко може набути небезпечної форми. З віком життєздатність Козерогів підвищується, і у дорослого вона дуже висока. Тому завдання батьків — уважно та обережно ставитися до дитини до 14-15 років, допомогти їй пройти через небезпечний дитячий вік із найменшими втратами. Є й ще одна небезпека – цих дітей чатують на нещасні випадки. Зокрема для них небезпечні сходи. Часто захворювання трапляються на нервовому ґрунті. У таких випадках батьки повинні з'ясувати причину, через яку дитина нервує.

За найменших ознак захворювання проконсультуйтеся з лікарем. У вашої дитини можуть бути неприємності із зубами та колінами. Регулярно відвідуйте дантиста. Можливі також ревматизм, судоми, істерія, шлункові розлади, які найчастіше бувають на нервовому ґрунті. Бережіть дитину від нещасних випадків.

 

Авторський матеріал
© AstroTarot.org

Прогнозы и гадания на сегодня
Классические карты
Расклад — На день
Лунный календарь
Луна сегодня
Книга перемен
Книга перемен
Отзывы
Для добавления комментария: