например, расклад на любовь  
Регистрация  или
Войти
Войти
Войти через социальную сеть
Регистрация нового пользователя
Ваше имя

Адрес эл. почты

Письмо
Я передумал
ГлавнаяГороскопыКозерог — гороскопыКозерог — бизнес гороскоп
Козерог — бизнес гороскоп
Козерог
22 декабря - 20 января
Козерог — бизнес гороскоп

Козоріг – це знак відповідальності, завзятості та неймовірної витривалості. Якщо Козоріг вирішив організувати власну справу, він докладе всіх зусиль для його розвитку.

Козероги, як правило, вважають за краще працювати у великих компаніях, які добре себе зарекомендували та перевірені часом. Однак, трапляється, що представники цього знака відкривають свій бізнес. До такого рішення вони приходять лише після довгих роздумів, зважування всіх «за» та «проти». Найчастіше Козероги до цього приходять у другій половині життя.

Представники знаку Козоріг мають цілу низку здібностей, завдяки яким можна організувати досить прибутковий та стабільний бізнес. По-перше, вони працьовиті, по-друге – наполегливі, по-третє – відповідальні. Козероги вміло поводяться з грошима, вміють економити, вкладають гроші лише у прибуткову справу.

Представники цього знака можуть досягти успіху у сфері діяльності, пов'язаної з нерухомістю, антикваріатом. Найбільший успіх на них чекає від довгострокових проєктів, які потребують тривалого розвитку.

 

Авторський матеріал
© AstroTarot.org

Прогнозы и гадания на сегодня
Классические карты
Расклад — На день
Лунный календарь
Луна сегодня
Книга перемен
Книга перемен
Отзывы
Для добавления комментария: