например, расклад на любовь  
Регистрация  или
Войти
Войти
Войти через социальную сеть
Регистрация нового пользователя
Ваше имя

Адрес эл. почты

Письмо
Я передумал
ГлавнаяГороскопыРак — гороскопы
Рак — гороскопы
Гороскоп на сегодня
February 10, 2022

Кохання, сім'я

У стосунках з близькими та коханими людьми у цей день вам властива різкість, уїдливість та безкомпромісність. Конфлікт може сягнути розлуки чи розлучення. Постарайтеся сьогодні стримувати свої емоції, не виплескувати їх у спілкуванні з коханою людиною. Можливо вам потрібно відпочити.

Робота

Сьогодні вам властиві сарказм і зайва відвертість у спілкуванні з колегами по роботі, начальством, діловими партнерами, що може призвести до непорозумінь і небажаних наслідків. Цей день не підходить для ухвалення важливих рішень у діловій та фінансовій сфері, а також для початку нових справ.

Здоров'я

Сьогодні вам слід бути обережними при поводженні з технікою. Сьогодні ви надмірно агресивні та імпульсивні, — постарайтеся зайнятися спортом, щоб знайти вихід емоціям, що накопичилися.

Гороскоп на завтра
March 10, 2022

Кохання, сім'я

Сьогодні Раки отримають радість від спілкування у сімейному колі; сьогодні представники цього знака налаштовані романтично, що допоможе їм зробити стосунки з близькою людиною більш гармонійними. Наші пращури помітили, якщо у цей день спостерігають за грошима, то в цей день погода буде похмурою. Цей день можна використовувати для проведення сімейних свят, походу по магазинах та здійснення покупок, відпочинку та розваг. Спілкування з дітьми сьогодні принесе Ракам особливе задоволення.

Робота

Сьогодні представники знаку Рак набувають популярності у робочому середовищі, особливо серед жіночого персоналу, набувають радості від участі у світських заходах та громадському житті. Сьогодні Раки можуть успішно вирішити багато ділових питань, можна розраховувати на отримання прибутку.

Здоров'я

Сьогодні Раки спокійні та врівноважені, але схильні до зловживання солодощами та жирною їжею, що може призвести до неприємних відчуттів та погіршення самопочуття.

Авторский материал
© AstroTarot.ru

Прогнозы и гадания на сегодня
Классические карты
Расклад — На день
Лунный календарь
Луна сегодня
Книга перемен
Книга перемен
Отзывы
Для добавления комментария:
r.tsivka May 13, 2014 20:33
Отличный гороскоп
Спасибо за участие, мы получили ваше сообщение