например, расклад на любовь  
Регистрация  или
Войти
Войти
Войти через социальную сеть
Регистрация нового пользователя
Ваше имя

Адрес эл. почты

Письмо
Я передумал
ГлавнаяГороскопыРак — гороскопы
Рак — гороскопы
Гороскоп на сегодня
March 12, 2022

Кохання, сім'я

Сьогодні вам потрібно запастися терпінням, щоб не вийти за межі допустимого. Так, можливо, ваші близькі часто не мають рації, але зупиніться, зробіть глибокий вдих і зрозумійте: все це тільки для того, щоб ви навчилися терпіння.

Робота

Сьогодні вам слід уникати суперечок із начальством та колегами по роботі. Намагайтеся триматися якомога далі від любителів розпускати плітки. Пам'ятайте: хто засуджує інших за вас, той так само легко засуджує і вас за інших.

Здоров'я

Сьогодні ви бадьорі та сповнені ентузіазму, тільки ваша дратівливість може все зіпсувати. Намагайтеся помічати більше хорошого, ніж поганого.

Гороскоп на завтра
April 12, 2022

Кохання, сім'я

Сприятливий день для спілкування з близькими та коханими людьми, добре складаються стосунки з родичами та дітьми. У цей день ви схильні серйозно сприймати будь-яку інформацію, навіть жарти сьогодні сприймаються серйозно. Однак не варто сьогодні займатися пошуком сенсу буття та самокопанням, — цей день більше підходить для відпочинку, веселощів та спілкування.

Робота

Сьогодні ви схильні виявляти обережність у прийнятті важливих рішень. Багато часу витрачаєте на обмірковування планів та подальших дій, виявляючи при цьому витримку та терпіння. Цей день принесе вам гарну можливість залагодити деякі питання у діловій та фінансовій сфері, особливо якщо ви зумієте подолати свою невпевненість.

Здоров'я

Сьогодні ви схильні впадати в крайнощі; то їсте занадто багато і все поспіль, то зовсім відмовляєтесь від їжі. Сьогодні потрібно ретельніше підбирати їжу, зменшити кількість солі та спецій.

Авторский материал
© AstroTarot.ru

Прогнозы и гадания на сегодня
Классические карты
Расклад — На день
Лунный календарь
Луна сегодня
Книга перемен
Книга перемен
Отзывы
Для добавления комментария:
r.tsivka May 13, 2014 20:33
Отличный гороскоп
Спасибо за участие, мы получили ваше сообщение