например, расклад на любовь  
Регистрация  или
Войти
Войти
Войти через социальную сеть
Регистрация нового пользователя
Ваше имя

Адрес эл. почты

Письмо
Я передумал
ГлавнаяГороскопыРак — гороскопыРак — характеристика знака
Рак — характеристика знака
Рак
22 июня - 22 июля
Рак — характеристика знака

Рак – четвертий знак Зодіакального кола, найемоційніший та найчуттєвіший серед інших представників стихії Води.

Для людини, народженої під знаком Рака, понад усе сімейні цінності, традиції роду, предків. Часто вони є патріотами своєї країни, люблять свою оселю, яка для представників цього знаку – тиха гавань, місце, де вони отримують заряд позитивної енергії та сил.
Рак має цікаву, незвичайну зовнішність. Головна особливість цього знака – очі; вони можуть бути будь-якого кольору, але завжди дуже виразні, вологі, великі з глибоким, чуттєвим виразом. Рак зазвичай дивиться у вічі співрозмовнику прямо, що може поставити співрозмовника в незручне становище, чого Раки зазвичай не помічають. У представників цього знака міцна статура, впевнена хода, голосний, мелодійний голос. У Раків округла форма обличчя, але риси обличчя виразні. Ніс прямий, рідко буває кирпатий, але майже ніколи не буває носа з горбинкою або довгий, загнутий вниз. Обличчя Рака миловидне, привітне, трохи дитяче. Очі у Рака найчастіше розташовані ширше, ніж у представників інших знаків, складається враження широкого перенісся, що надає вигляду Рака ще більшої привабливості, загадковості. Волосся у Раків рідко бувають дуже густими, а також кучерявими. У представників цього знака великі кисті та стопи, як у чоловіків, так і жінок. Раки завжди стежать за своєю зовнішністю, намагаються виглядати бездоганно, і в більшості випадків їм це добре вдається, тим більше що від природи вони виглядають молодшими за свої роки. Рака легко впізнати в натовпі – він ходить із гордо піднятою головою, у нього владна, впевнена манера поведінки.

Рак дуже емоційний, сентиментальний, вразливий і уразливий. Він вимагає до себе підвищеної уваги, і за його відсутності часто впадає в лють. На його думку, потрібно зважати, до його слів потрібно прислухатися. Рак дуже справедливий і готовий захищати не лише свої інтереси, а й інтереси інших, якщо з ними поводяться несправедливо. Для оточуючих, малознайомих людей Рак виглядає спокійним та врівноваженим, і лише близькі та наближені знають про «вибухонебезпечну» сторону його характеру. Представники цього знака схильні до частих перепадів настрою; будь-яка дрібниця, слово, сказане з неправильною інтонацією або двозначний натяк, приводять Рака в стан емоційної збудливості. Раку дуже складно довести, що ви не мали на увазі нічого поганого, — якщо він образився, то довго подумки «перекручуватиме» образливу фразу і доповнювати її різними варіантами розвитку подій, які народжує їх бурхливу уяву. Часто оточуючі не можуть зрозуміти різкої відчуженості та холодності Раку, який ще кілька хвилин тому був дружелюбним та відкритим. Щоб відчувати та розуміти настрій Рака, потрібно перебувати з ним у тривалих та довірчих стосунках. Коли Рак роздратований, він висловить своє невдоволення тому, хто вивів його з емоційної рівноваги, але якщо він сильно скривджений і зачеплене його самолюбство, він довго мовчатиме, створюючи навколо себе атмосферу емоційного напруження, від чого оточуючі почуваються пригнічено і пригнічено. Втім, Рак не завжди такий похмурий і образливий; коли в його житті відбуваються радісні події, коли він відчуває, що його люблять і цінують, він готовий «розцілувати» всіх і кожного, постійно сміється та жартує (у Рака дуже гарне почуття гумору). Коли Рак задоволений, його душа розкривається, і він готовий робити воістину благородні вчинки; допомагає нужденним, дарує подарунки, робить компліменти.

Найбільшим багатством Рака є його сім'я, — якщо в сім'ї панує мир і любов, представник цього знака виглядатиме відкритою і щасливою людиною, яка випромінює позитивну енергію. Раки — вірне подружжя та турботливі батьки, що віддають усіх себе своїм улюбленим домочадцям. Вони люблять і опікуються своїми дітьми, незалежно від їхнього віку. Це найбільші поціновувачі домашнього вогнища та затишку. Рак завжди дбає про стан свого житла, — у його домен майже ніколи не буває недбало розкиданих речей чи невимитого посуду. Представники цього знаку – великі чистюлі, стежать за порядком у будинку, попри втому та неважливе самопочуття. До того ж Раки дуже люблять готувати, причому більше вважають за краще вигадувати свої страви, а не користуватися готовими рецептами.

Представники цього знака мають сильну інтуїцію, часто бачать пророчі сни. Вони використовують силу своїх медіумічних здібностей у повсякденному житті, наприклад, якщо потрібно ухвалити важливе рішення або знайти вихід із непростої ситуації. Раки дуже добре відчувають людей, і на жаль, ділять їх на «хороших» та «поганих», не бачачи при цьому справжньої суті мотивів поведінки тієї чи іншої людини. Велику роль у цьому відіграє їхня підозрілість, з якою їм необхідно боротися. У Раків часто виникають думки про те, що їх хочуть обдурити, перехитрити, підставити, що є виявом їхньої вразливої, глибоко емоційної натури. Їхню підозрілість можна назвати захисною реакцією, «панциром», яким вони прикриваються від можливих образ з боку оточуючих. Підозрілість Рака може зіграти з ним злий жарт, якщо він не зможе її перебороти – представники цього знака, частіше, ніж інші, стикаються зі зрадою друзів.

Рак не відрізняється міцним здоров'ям. Найуразливішим місцем його організму є нервова система, тому інші захворювання можуть виявлятися внаслідок емоційної та нервової напруги. Ракам слід берегти систему травлення, тому що вони люблять смачно і багато їсти. Потрібно стежити за раціоном, і бажано віддати перевагу молочній та рослинній їжі. Представникам цього знака не можна перевтомлюватися емоційно та фізично. Рекомендується частіше відпочивати біля водойм і стежити за ритмами Місяця, тому що Місяць є управителем цього знака і сильно впливає на самопочуття Рака в залежності від фази, місячного дня і знака, в якому знаходиться. Раки, більш ніж представники інших знаків Зодіаку, реагують на коливання атмосферних явищ та магнітних бур.

Благотворний вплив на здоров'я Рака має гарну якість рідини, що вживається. Рекомендуються гарячі, рідкі, не жирні страви, трав'яні чаї з валеріаною, шишками хмелю, глодом, м'ятою перцевою, мелісою, буркуном, чебрецем.

 

Авторський матеріал
© AstroTarot.org

Прогнозы и гадания на сегодня
Классические карты
Расклад — На день
Лунный календарь
Луна сегодня
Книга перемен
Книга перемен
Отзывы
Для добавления комментария: