например, расклад на любовь  
Регистрация  или
Войти
Войти
Войти через социальную сеть
Регистрация нового пользователя
Ваше имя

Адрес эл. почты

Письмо
Я передумал
ГлавнаяГороскопыРак — гороскопыРак — гороскоп ребенка
Рак — гороскоп ребенка
Рак — гороскоп ребенка

Маленький Рачок – найдомашніша і найласкавіша дитина з усього Зодіаку.

Дитина, що народилася під знаком Рака, відрізняється сильною емоційністю, чутливістю до зовнішніх подразників, а також сильною прихильністю до рідного дому та батьків, особливо до мами.

Це дитина з багатим внутрішнім світом та живою уявою. Маленький Рачок тонко відчуває настрої навколишніх, а особливо близьких людей, тому його настрій дуже часто змінюється. Якщо в сім'ї спокійна, сприятлива обстановка, маленький Рак відчуває себе коханим і захищеним, але варто йому запідозрити щось недобре у відносинах близьких йому людей або в поведінці батьків, як він стає неспокійним і неслухняним.

Діти-Раки близько до серця приймають будь-які зауваження, вони ображаються, коли з них жартують (навіть люблячи), будь-які образи відразу ж приймають на свою адресу. Особливо небезпечна для такої дитини критика з боку батьків, оскільки вона здатна спровокувати комплекси, які не так вже й легко подолати Раку, навіть у дорослому віці. Розвинена інтуїція дозволяє маленькому раку бачити людей наскрізь, тому такі діти іноді принципово відмовляються спілкуватися з деякими однолітками. Не треба змушувати маленького Рака знайомитися з дітьми, якщо він цього не хоче, і тим більше нав'язувати йому друзів тільки тому, що вашими друзями є їхні батьки. Коли маленький Рачок спілкується з іншими дітьми з примусу дорослих, може навіть захворіти. Потрібно довіряти такій дитині, можливо, вона бачить більше за інших. Взагалі, Рачки дуже доброзичливі, але дружать лише з тими, хто їм щиро подобається.

Маленький Рак потребує любові, ласки, довіри та розуміння. Йому потрібно частіше говорити, як сильно ви його любите, частіше його обіймати та цілувати, — тоді ваша дитина буде найщасливішою дитиною на Землі, і обов'язково відповість на ваше кохання таким же сильним почуттям. Для Раку сім'я та будинок – це його тиха гавань, містечко, в якому він черпає життєві сили, а для маленького Рака все це актуально подвійно, тому що його доросле життя є точною проєкцією його дитинства та юнацтва.

Рачків не можна карати дуже суворо, голосно кричати нею, — цій дитині досить показати, що вас дуже засмутила його поведінка. Коли він побачить, як засмутив вас, він усе зрозуміє і виправиться.

Раки – дуже творчі особи. Таким діткам потрібно обов'язково знайти якесь творче заняття, чи то малювання, ліплення чи щось інше. Головне тут — щоб дитина могла виплеснути емоції, що накопичилися, і не в жбурляння іграшок, а з користю для свого розвитку і на радість батькам.

Особливість маленького раку — дуже хороший апетит. Такі дітки схильні до переїдання, особливо якщо їдять щось улюблене і смачне. Переїдання призводить до порушення в роботі шлунково-кишкового тракту, особливо якщо при цьому дитина рясно запиває їжу, що, до статті, дуже люблять робити маленькі Рачки. У такої дитини іноді доводиться забирати тарілку та ложку, тому що нерідко справа доходить і до блювання, особливо коли дитина є на ніч. Батькам Рачка потрібно мати сильну волю та велику витримку, та постійно контролювати порцію їжі для своєї дитини. Він, звичайно ж, завжди проситиме добавки, — замість неї можна дати малюку якийсь невеликий фрукт.

 

Авторський матеріал
© AstroTarot.org

Прогнозы и гадания на сегодня
Классические карты
Расклад — На день
Лунный календарь
Луна сегодня
Книга перемен
Книга перемен
Отзывы
Для добавления комментария: