например, расклад на любовь  
Регистрация  или
Войти
Войти
Войти через социальную сеть
Регистрация нового пользователя
Ваше имя

Адрес эл. почты

Письмо
Я передумал
ГлавнаяГороскопыОвен — гороскопы
Овен — гороскопы
Овен
21 марта - 20 апреля
Гороскоп на сегодня
February 10, 2022

Кохання, сім'я

Сьогодні у представників знаку Овен – чудовий день для любовних побачень та інтимної близькості. Привабливість та активність Овна сьогодні зростають, що робить його привабливим для протилежної статі. Сьогодні в Овнів, звичайно ж, з'явиться бажання стати лідером, керувати в сімейних та любовних стосунках, проте представникам цього знака слід врахувати, що це може позначитися на стосунках не найкращим чином.

Робота

Сьогодні Овни виявлять активність, енергійність, ініціативу та самовпевненість у розв'язання важливих питань ділового характеру. Дії представників знака Овен сьогодні, як ніколи, продумані та конструктивні. Цей день принесе Овнам успіх у переговорах, співбесідах, нарадах, відповідальних виступах. Можливо, представникам знака Овен сьогодні доведеться зіткнутися з опором своїх опонентів, проте рішучість та сила волі допоможуть Овну впоратися з будь-якими труднощами.

Здоров'я

Сьогодні у представників знака Овен зростає життєва енергія, а разом із нею й опір різним захворюванням. Відчуття бадьорості супроводжуватиме сьогодні Овна весь день, проте представникам цього знака не слід вступати в конфлікти, щоб не допустити підвищеної нервозності. Хороший ефект сьогодні матимуть заняття спортом та активний відпочинок.

Гороскоп на завтра
March 10, 2022

Кохання, сім'я

Сьогодні Овнам важко стримувати свої емоції, — надто сильне бажання комусь нагрубити чи нахамити. Взагалі, сьогодні не вдалий день для спілкування, тому що вам весь час здається, що вас обманюють або щось від вас приховують. Якщо ви будете надто недовірливі та підозрілі сьогодні, багато ваших планів можуть засмутитися.

Робота

Сьогодні Овнам не вистачає працьовитості, а імпульсивні дії та марнотратство можуть призвести до збитків чи втрат. На роботі у представників знака Овен сьогодні можуть виникнути розбіжності зі співробітниками та партнерами протилежної статі. Несприятливий день для укладання угод та підписання договорів, а також інших активних дій у діловій та фінансовій сфері.

Здоров'я

Сьогодні у представників знака Овен можуть виявитися ознаки перевтоми: головний біль, дратівливість, сонливість. Потрібно подбати про своє здоров'я.

Авторский материал
© AstroTarot.ru

Прогнозы и гадания на сегодня
Классические карты
Расклад — На день
Лунный календарь
Луна сегодня
Книга перемен
Книга перемен
Отзывы
Для добавления комментария:
Novica April 15, 2016 16:30
Почему гороскопы для овна везде разные? одни обещают на сегодня овну удачу во всем, а другие наоборот говорят что полный провал ничего не начинать. Овны, у кого то сбывается гороскоп на день??
Спасибо за участие, мы получили ваше сообщение
admin October 30, 2016 08:51
Novica, это общий авторский гороскоп от Astrotarot.ru для знака «Овен», составляется нашим астрологом, по определенным критериям положения планет на данный день.
Спасибо за участие, мы получили ваше сообщение