например, расклад на любовь  
Регистрация  или
Войти
Войти
Войти через социальную сеть
Регистрация нового пользователя
Ваше имя

Адрес эл. почты

Письмо
Я передумал
ГлавнаяГороскопыОвен — гороскопыОвен — характеристика знака
Овен — характеристика знака
Овен
21 марта - 20 апреля
Овен — характеристика знака

Овен починає Зодіакальне коло, він перший і найбільш темпераментний з усіх знаків Зодіаку. Стихія Овна — Вогонь, що дає відбиток на його зовнішності та характері.

Зовні Овна легко відрізнити від інших знаків Зодіаку, особливо якщо знак Овна сильно виражений у гороскопі. Виражені Овни відрізняються високим, або вище за середнє зростання, мають міцне, підтягнуте тіло, смаглявий відтінок шкіри, жорстке, неслухняне волосся (часто темного кольору); ніс може бути з невеликою горбинкою або кирпатий. Овен зазвичай дивиться співрозмовнику у вічі прямо, не ховаючи та відводячи погляд убік. Зовні він виглядає впевненою у собі, самодостатньою людиною; його жести можуть бути грубуватими та різкими, голос найчастіше низького тембру. Хода в Овна впевнена та важка, як у чоловіків, так і жінок.

Овен має складний характер; він упертий, норовливий і самовпевнений, але водночас справедливий і шляхетний. Овен відповідає на жорстокість ще більшою жорстокістю, але захищає слабких та знедолених. Його важко зрозуміти, оскільки його поведінка різко змінюється залежно від настрою та обставин. Стихія Вогню дає Овну гарячий темперамент, високу збудливість, схвильованість, емоційну напруженість, агресивність. У окремих випадках Овни бувають повільними й пасивними, найчастіше – це діячі, організатори, підприємці, активісти, які прагнуть займати у суспільстві впливове становище. Овну дуже важко дається роль підлеглого, оскільки він має великий енергетичний потенціал, який необхідно використовувати, інакше Овен ризикує отримати емоційну перенапругу, яка може призвести до нервового зриву або, навпаки, замкнутості та похмурості.

Овен не любить компромісів, тому оточуючим нелегко підтримувати з ним рівні, гармонійні стосунки. У житті Овнів часто відбуваються різні негаразди через їхню запальність, агресивність і бажання конкурувати. Люди, народжені під цим знаком, хочуть конкурувати скрізь: удома, на роботі, у спілкуванні з друзями та коханими. Якщо хтось не хоче приймати точку зору Овна за основу, це викликає в ньому шквал емоцій, які він виплескує у вигляді колючих і образливих виразів. Проте, ніхто не вміє так палко і палко любити, як Овен. Коли Овен закоханий, він випромінює душевне тепло та радість, стає ще привабливішим для протилежної статі. Його магнетична сила має особливий вплив на оточуючих, особливо коли він перебуває в хорошому настрої та відчуває, що його люблять. Без любові та уваги з боку протилежної статі Овен почувається пригніченим і нещасним, але при цьому зовні вигладить агресивним і жорстоким, часто бурчить, висловлює невдоволення навколишнім світом. Для щастя в особистому житті Овну потрібен супутник життя, що вміє перетворити негативні риси характеру Овна на позитивні та навчить його використовувати гарячий темперамент на благо суспільства, а не лише у своїх цілях. Ідеальний партнер Овна повинен мати легкий, мінливий характер, не схильний до надмірної емоційності, такої, як дає стихія Повітря. У Овна можуть скластися добрі стосунки з Терезами, Водоліями та Близнюками (якщо Близнюки готові пожертвувати своєю свободою заради союзу з Овном). Можуть скластися непогані відносини з представниками знаків Лева і Стрільця, проте вогненна стихія цих знаків не завжди вдало взаємодіє з Вогнем Овна, тому такі спілки часто-густо швидко «перегорають».

Здоров'я Овна зазвичай міцне, але через свою імпульсивність Овен може нашкодити собі, якщо не дотримуватиметься обережності при поводженні з гострими, колючими, ріжучими предметами, вогнем, вибухонебезпечними речовинами. Вразливе місце Овна – голова та головний мозок; у періоди зростання дратівливості можуть з'являтися мігрені. Якщо Овен веде деструктивний спосіб життя, можуть виникнути захворювання головного мозку, шрами на обличчі та голові внаслідок зайвої агресивності.

Захворювання в Овна зазвичай супроводжуються високою температурою, але швидко виліковуються чи власними силами проходять.

 

Авторський матеріал
© AstroTarot.org

Прогнозы и гадания на сегодня
Классические карты
Расклад — На день
Лунный календарь
Луна сегодня
Книга перемен
Книга перемен
Отзывы
Для добавления комментария: