например, расклад на любовь  
Регистрация  или
Войти
Войти
Войти через социальную сеть
Регистрация нового пользователя
Ваше имя

Адрес эл. почты

Письмо
Я передумал
ГлавнаяГороскопыОвен — гороскопыОвен — гороскоп на месяц
Овен — гороскоп на месяц
Овен
21 марта - 20 апреля
Овен — гороскоп на месяц
January 10, 2022 - October 31, 2022

Завдяки наполегливості та підприємницьким здібностям надається можливість активної підприємницької діяльності, метою якої буде примноження капіталу, таке ж сприятливе значення матиме швидке розпізнавання сприятливих ситуацій та правильне використання шансів, що надаються. Вигода буде також від співпраці із представниками влади.

 

Гороскоп на Жовтень 2022 року для всіх знаків Зодіаку

З 10 жовтня Меркурій у Терезах, з 23 жовтня Венера у Скорпіоні

читати статтю →

 

Кохання, сім'я

Великий приплив сили та енергії додасть Вам рішучості у вирішенні багатьох сімейних, господарських та особистих проблем. Хороший стан сімейного чи особистого бюджету може бути підданий випробуванням: великі покупки, ризиковані вкладення, імпульсивні витрати на подарунки та розкішне життя. Сприятливий період для одруження, для заручин та пояснень, а також сімейних заходів, походів, пікніків, подорожей та відпочинку.

Гроші, робота

Сприятливим є вирішення правових, юридичних питань, отримання консультацій, звернення до суду. Успішними є реалізація нових проєктів, створення спілок та об'єднань, переговори та укладення договорів, вступ до корпоративного бізнесу, акціонування, страхування. Добре просуваються Ваші справи за кордоном, отримання чималої вигоди та прибутку. Можливі спортивні здобутки, чудовий час для відпочинку, подорожей, ймовірні незвичайні пригоди.

Здоров'я

Хороший період лікування таких захворювань, і навіть планового хірургічного втручання. Комплекс фізичних вправ, дихальна гімнастика, тривалі прогулянки та перебування на свіжому повітрі сприятимуть суттєвому оздоровленню ослаблених хворобою людей.

 

Олена Цівка © AstroTarot.org

Прогнозы и гадания на сегодня
Классические карты
Расклад — На день
Лунный календарь
Луна сегодня
Книга перемен
Книга перемен
Отзывы
Для добавления комментария: