например, расклад на любовь  
Регистрация  или
Войти
Войти
Войти через социальную сеть
Регистрация нового пользователя
Ваше имя

Адрес эл. почты

Письмо
Я передумал
ГлавнаяГороскопыОвен — гороскопыОвен — гороскоп ребенка
Овен — гороскоп ребенка
Овен
21 марта - 20 апреля
Овен — гороскоп ребенка

Дитина — Овен вимагає до себе підвищеної уваги, тому її батькам слід присвятити весь свій час вихованню дитини-Овна.

З самого раннього віку дитина, народжена під знаком Овен, виявляє підвищений інтерес до навколишнього світу, вона дуже активна, за нею нелегко встежити, оскільки цікавість такої дитини не має меж. Дуже часто маленький Овен виявляє підвищений інтерес до гострих, небезпечних предметів, оскільки управителем цього знака є Марс — планета ризику та небезпеки. Не дивно, що трохи подорослішавши, діти Овни, особливо хлопчики, дуже цікавляться вибухонебезпечними речовинами, саме тому дитині, народженій під цим знаком, потрібно змалку пояснювати, яку загрозу для його здоров'я можуть нести подібні іграшки. Маленький Овен любить стрибати, бігати, перекидатися — йому потрібна постійна фізична активність, яку мають забезпечити своїй дитині батьки. Дуже добре, якщо дитина займатиметься у спортивній секції, то це допомагає дитині з користю для здоров'я використовувати наявний у нього великий запас енергії.

Маленький Овен – один із найнеслухняніших дітей з усього Зодіаку, — він любить сперечатися, і готовий до переможного кінця відстоювати свої інтереси, свою правоту, що, природно, створює проблеми у вихованні. Найголовніше правило для батьків Овна — не відповідати на впертість і агресію маленького Овна такими ж діями, інакше може вирости тираном. У ситуаціях, коли «ягня» висловлює вам відкритий протест, потрібно суворо, але з любов'ю і розумінням, дати йому зрозуміти, що мама з татом і люди, що оточують його, люблять його, і бажають йому тільки добра. Потрібно пояснити дитині головне правило: роби з іншими так, як ти хотів би, щоб чинили з тобою. Це правило можна закріпити якимось хорошим прикладом, наприклад, якщо він не слухатиме зауваження батьків, вони не реагуватимуть на його прохання. Це правило добре діє на маленьких Овнів. До того ж потрібно частіше говорити маленькому Овну про кохання, дружбу, доброту і довіру. Можна почитати малюку спеціальну літературу для найменших на ці теми (читати потрібно лише перед сном, коли маленьке «ягня» заспокоїлося і приготувалося до сну).

Маленького Овна нелегко привчити до інтелектуальних занять, і тут також можна використовувати маленьку хитрість: зробити заняття змаганням, наприклад, хто краще, хто швидше зробить те чи інше завдання. В Овнів дуже сильно розвинений дух змагання, і вони, швидше за все, не проґавлять можливості ще раз довести, що можуть бути у всьому першими. І, звичайно, маленький переможець – Овен завжди повинен отримувати приз за свої старання.

Дуже важлива відмінна риса Овна — дух сперечання, що можна використовувати у вихованні цієї дитини. Все, що йому кажуть батьки, він намагатиметься робити з точністю навпаки. І швидше за все, якщо йому сказати, щоб він не робив у жодному разі уроки та не складав своїх іграшок, маленький Овен стане дуже охоче робити те, що йому «заборонили».

Здоров'ю маленького Овна потрібно приділяти особливу увагу, тому що надмірна активність цієї дитини часто призводить до травматизму. Особливо потрібно берегти голову, оскільки Марс, який керує знаком Овна, відповідає за діяльність головного мозку та схильність до травматизму.

Овен – це знак, який не надто схильний до хворобливості; як правило, діти Овни хворіють рідко, але якщо хворіють, то захворювання супроводжується високою температурою і досить швидко минає.

 

Авторський матеріал
© AstroTarot.org

Прогнозы и гадания на сегодня
Классические карты
Расклад — На день
Лунный календарь
Луна сегодня
Книга перемен
Книга перемен
Отзывы
Для добавления комментария: