например, расклад на любовь  
Регистрация  или
Войти
Войти
Войти через социальную сеть
Регистрация нового пользователя
Ваше имя

Адрес эл. почты

Письмо
Я передумал
ГлавнаяГороскопыОвен — гороскопыОвен — бизнес гороскоп
Овен — бизнес гороскоп
Овен
21 марта - 20 апреля
Овен — бизнес гороскоп

Овен – це природжений бізнесмен, лідер, який вміє захопити у себе цілий колектив.

Овни заповзятливі та діяльні, ніколи не проґавлять можливості проявити свої організаторські здібності. У представників цього знака є всі шанси стати успішним підприємцем та керівником, головне – вірити у свої сили.

Особливість Овна в тому, що тимчасові й навіть затяжні труднощі не вбивають у ньому бойовий дух і прагнення досягати поставленої мети. Якщо Овен бачить мету, він готовий йти до неї, попри негаразди та перешкоди. Це дуже хороша якість для ділової людини, однак, у гонитві за матеріальним успіхом не варто забувати про роль людських відносин у житті. Якщо Овен враховуватиме крім своїх інтересів також і інтереси інших людей, його успіх тільки примножиться.

Головний секрет у бізнесі Овна — це вміння розраховувати лише на себе. Не варто покладатися на інших, особливо якщо справа вимагає серйозних капіталовкладень. Організовувати свій бізнес Овен має один, але у підпорядкуванні у нього має бути добрий колектив. Овен повинен уникати будь-якого панібратства щодо своїх підлеглих, але при цьому не потрібно бути зарозумілим. Суворість та вимогливість мають бути обґрунтованими.

Успіх очікує Овна у будь-якій діяльності, де він може достатньо проявити свої організаторські та підприємницькі здібності. Особливо підходять Овну галузі важкої, металообробної, збройової промисловості, хоча представники цього знака можуть досягти успіху в будь-якій галузі.

 

Авторський матеріал
© AstroTarot.org

Прогнозы и гадания на сегодня
Классические карты
Расклад — На день
Лунный календарь
Луна сегодня
Книга перемен
Книга перемен
Отзывы
Для добавления комментария: