например, расклад на любовь  
Регистрация  или
Войти
Войти
Войти через социальную сеть
Регистрация нового пользователя
Ваше имя

Адрес эл. почты

Письмо
Я передумал
ГлавнаяГороскопыВодолей — гороскопы
Водолей — гороскопы
Водолей
21 января - 20 февраля
Гороскоп на сегодня
February 10, 2022

Кохання, сім'я

Сьогодні Водолії можуть дратуватися через дрібниці та пред'являти своїм рідним та близьким завищені вимоги, що може призвести до розбіжностей у сім'ї чи стосунках з коханою людиною. Представникам цього знака сьогодні слід утриматися від різких висловлювань, образливих слів на адресу своїх домочадців.

Робота

Сьогодні Водоліям доведеться подолати свою підозрілість у спілкуванні зі співробітниками, партнерами з бізнесу, начальством, усі підозри виявляться безпідставними та можуть лише нашкодити стосункам у колективі, надовго зіпсувати репутацію самому Водолію. Цей день несприятливий для активних дій у діловій та фінансовій сфері, поспішні висновки та необдумані вчинки Водолія можуть призвести до нерозумних витрат та збитків.

Здоров'я

Сьогодні Водоліям важко контролювати свої емоції, — представники цього знака сьогодні схильні до нервових зривів. Цей день, по можливості, потрібно провести в спокійній обстановці, у колі близьких людей, які добре знають і розуміють Водолія і готові надати допомогу у скрутну хвилину, оскільки нервова напруга може призвести до погіршення здоров'я та самопочуття.

Гороскоп на завтра
March 10, 2022

Кохання, сім'я

Сьогодні вам слід бути обережним у своїх висловлюваннях, тому що ви легко можете образити своїх рідних та близьких. Це не вдалий час для нових знайомств та романтичних пригод. Несприятливий день для проведення сімейних урочистостей, весілля, заручин.

Робота

Сьогодні Водоліям найкраще влаштувати собі вихідний, або принаймні займатися лише повсякденною роботою, яка не потребує рішучих, активних дій. Будь-які угоди, договори, укладені в цей день, не тільки не принесуть очікуваного прибутку, а й можуть негативно вплинути на фінансовий стан. Несприятливий час для проведення переговорів, співбесід, виступів, звернення до начальства та органів влади. Сьогодні Водоліям потрібно постаратися не ризикувати.

Здоров'я

Ваше здоров'я сьогодні може бути підірване різними надмірностями. Постарайтеся цього дня дотримуватись дієти з низьким вмістом жирів і вуглеводів, а якщо вам дуже хочеться солодощів, постарайтеся замінити їх корисними фруктами.

Авторский материал
© AstroTarot.ru

Прогнозы и гадания на сегодня
Классические карты
Расклад — На день
Лунный календарь
Луна сегодня
Книга перемен
Книга перемен
Отзывы
Для добавления комментария:
gholst October 10, 2015 17:56
Книга Перемен- это что -то!!!!! Спасибо за то, что вы сделали такой сайт.Очень помогла Книга перемен, я даже не успела зарегистрироваться.Спасибо!
Спасибо за участие, мы получили ваше сообщение
admin April 15, 2017 20:46
gholst, Простите сразу не увидели ) Но спасибо за такой отзыв!!! Всего хорошего!
Спасибо за участие, мы получили ваше сообщение