например, расклад на любовь  
Регистрация  или
Войти
Войти
Войти через социальную сеть
Регистрация нового пользователя
Ваше имя

Адрес эл. почты

Письмо
Я передумал
ГлавнаяГороскопыВодолей — гороскопыВодолей — характеристика знака
Водолей — характеристика знака
Водолей
21 января - 20 февраля
Водолей — характеристика знака

Водолій – 11-й знак зодіакального кола, найприязніший, винахідливий та незалежний знак Повітряної стихії.

Водолій – неординарна особистість, він не любить обмежень та умовностей, йому потрібна свобода. Водолій має низку незвичайних здібностей і здатний робити відкриття.

Зовні Водолії привабливі, часто мають незвичайну зовнішність. Вони мають гарні, правильні риси обличчя, допитливий, дивовижний погляд, і часто, високий лоб. Водолії – великі любителі пригод, їм не сидиться на місці. Якщо зовні Водолій виглядає спокійним, то його думки зайняті чимось дуже важливим. Представники цього знака дбають про свою зовнішність, стежать за останніми новинками моди та люблять одягатися незвичайно. Представники цього знака — самі собі стилісти, візажисти та косметологи, бо ніхто не знає їх переваг, краще за них самих. Водолій любить шокувати навколишній своїм зовнішнім виглядом, часто це виявляється у своєрідному стилі одягу та поведінці. Водолій може дозволити собі прийти на ділову зустріч у зухвалому вбранні або спортивному костюмі, але при цьому він виблискуватиме своїм красномовством і неабиякими здібностями. Водолій любить привертати до себе увагу навколишній, і часто йому це добре вдається.

Представники цього знаку – душа будь-якої компанії, з ними завжди цікаво та весело. Водолій – екстраверт, проте дещо він зберігає у своїй душі, яку відкриває далеко не всім. Попри зовнішню відкритість і безтурботність Водолія, його внутрішній світ дуже глибокий, і не завжди зрозумілий і доступний навіть для Водолія.

Представники цього знака мають колосальні здібності в багатьох сферах, у них багата уява, у своїх бажаннях і цілях вони завжди спрямовані в майбутнє. Представники цього знака виявляють інтерес до всього нового та незвичайного. Водоліїв цікавить, буквально, все – від політики до парапсихології. Нову інформацію вони схоплюють на льоту, але на відміну від Близнюків, які схильні розпорошуватися по дрібницях, Водолії роблять висновки, які надовго залишаються в їхній пам'яті. Багато знаменитих учених, першовідкривачів, віщунів, астрономів та революціонерів народилися під знаком Водолія. І не просто так нашу епоху називають Ерою Водолій. Водолій пов'язаний із великими відкриттями, що дозволяють суспільству поглянути на світ іншими очима, відкрити таємниці Всесвіту та нові, раніше не відомі здібності людини. Це все властиво людині, народженій під знаком Водолія. Представникам цього знака в жодному разі не можна недооцінювати себе, але й переоцінювати ще більш небезпечно. Коли Водолій іде нижчим шляхом розвитку своєї особистості, виявляючи при цьому жорстокість, жадібність і лицемірство, він здатний зруйнувати не тільки своє життя, а й принести страждання оточуючим. Водолію треба завжди пам'ятати про це, коли на шляху до своєї мети він перестає зважати на думку інших людей, враховувати їхні інтереси.

Водолій звик добиватися поставленої мети, і якщо він зацікавлений, може присвятити улюбленій справі все своє життя. У представників цього знака є всі шанси стати успішним бізнесменом, гарним професіоналом, зіркою шоубізнесу, знаменитим ученим, дослідником, першокласним фахівцем у галузі медицини, вивчення космічного простору, розробки новітніх технологій.

Водолії не надто прагнуть влаштувати своє особисте життя, а якщо все ж таки наважуються зв'язати себе узами шлюбу, то в пізнішому віці, ніж їхні однолітки. Буває і так, що Водолій рано набуває сумного досвіду сімейного життя, після чого може довгий час відмовлятися від тривалих зв'язків із протилежною статтю. В особистому та сімейному житті Водолія часто виникають розбіжності; Водолій як волелюбна і незалежна особистість, насилу бере на себе відповідальність за життя близьких людей, і, попри те, що він здатний щиро любити, йому важко змиритися з обмеженнями, до яких зобов'язує сімейне життя. У житті Водолія велике значення мають дружні стосунки, має багато друзів, і всі вони, як правило, вірні. Водолій не може пожертвувати дружбою заради кохання, але якщо у нього складуться гарні дружні стосунки з другою половиною, це буде найміцніший і гармонійніший союз. Особисте життя Водолія не обмежується емоційними переживаннями та фізичними насолодами – йому потрібно набагато більше. Водолію потрібний духовний зв'язок, завдяки якому він залишатиметься самим собою. Кращий партнер для Водолія — ​​це людина, яка здатна зрозуміти його натуру, здатна щиро любити та прощати, нічого не вимагаючи натомість. У Водолія можуть скластися непогані відносини з Терезами, Близнюками та Раками. Найменше йому підходять Козероги, Тельці та Діви.

Здоров'я Водолія залежить від його емоційної рівноваги. У періоди підвищеного психоемоційної перенапруги у Водолія загострюються хронічні захворювання, знижується опірність організму до вірусних захворювань. Слабке місце Водолія – нервова система. Близькі люди повинні дбати про Водолія, забезпечуючи йому комфортну обстановку, не повинні тиснути на Водолія та пред'являти йому претензії. Та й самому Водолію треба поберегти себе, адже його роль у суспільстві, без перебільшення, є вкрай важливою.

 

Авторський матеріал
© AstroTarot.org

Прогнозы и гадания на сегодня
Классические карты
Расклад — На день
Лунный календарь
Луна сегодня
Книга перемен
Книга перемен
Отзывы
Для добавления комментария: