например, расклад на любовь  
Регистрация  или
Войти
Войти
Войти через социальную сеть
Регистрация нового пользователя
Ваше имя

Адрес эл. почты

Письмо
Я передумал
ГлавнаяГороскопыВодолей — гороскопыВодолей — гороскоп ребенка
Водолей — гороскоп ребенка
Водолей
21 января - 20 февраля
Водолей — гороскоп ребенка

Діти, що народилися під знаком Водолія, схожі на тих, чий повітряний знак – Близнюки. У них такий же активний розум, який потребує постійної інтелектуальної їжі.

Вирішуючи якесь завдання чи досліджуючи проблему, маленькі Водолії прагнуть випробувати неординарні, зокрема й власні способи досягнення мети. Водолії легко засвоюють факти, інформацію. Здається, що знання самі народжуються в них, і вони не в змозі пояснити це диво.

На відміну від Близнюків Водолії досить наполегливі у досягненні своєї мети. Якщо Водолію щось цікаво, він доведе розпочату справу до кінця і покине його тільки, втративши до нього інтерес. Проблеми з навчанням у Водоліїв бувають рідко. Щоправда, у них є цікава особливість: вони можуть вивчати уроки та взагалі засвоювати нові знання лише на самоті. Тому бажано, щоб ваша дитина мала в будинку якщо не кімнату, то хоча б свій власний кут. Іноді здається, що у Водолійчика погана пам'ять. Це не так, ваша дитина чудово запам'ятовує те, що їй цікаво. Здібні Водолії та до мистецтв, їм однаково даються гуманітарні та точні науки. Більшість людей, народжених під цим знаком, мають здібності й навіть талант у цих областях. Тому при відповідних тренуваннях та знаннях з них виходять як добрі журналісти, так і вчені.

На жаль, ці діти найчастіше байдужі до спорту. Тому батьки повинні докласти всіх зусиль для того, щоб їхня дитина все-таки проводила достатньо часу, займаючись фізкультурою на свіжому повітрі. Особливо корисне гірське повітря. Якщо ж дитина проводитиме свій вільний час за читанням книг або мріятиме невідомо про що, це погано позначиться на його здоров'ї та він може вирости кволим і слабким. Традиційні чарівні казки залишають Водолія байдужим, а дива привертають увагу лише тоді, коли дія відбувається на інших планетах. Улюблене читання Водолія – науково-фантастична література.

У шкільному та підлітковому віці Водолії шокують дорослих незвичайними вбраннями, екстравагантною поведінкою. Не варто приймати штучки Водолія серйозно. Їх хлібом не годуй, а дай когось здивувати чи обурити. Скажіть Водолію, що пересолив, що його поведінка нетактовна. Побачите, ваш Водолій прислухається до думки того, кого любить та поважає.

У дітей цього знака зазвичай не буває проблем із друзями. Однолітки тягнуться до Водоліїв, бо з ними цікаво. Але самим Водоліям іноді властиві крайні оцінки. Непогано було б просвітити Водолія, що люди не діляться тільки на поганих і добрих, що життя набагато складніше.

Що ж протипоказано вашій дитині? Дисгармонійне оточення: сварки, конфлікти, сусідство неврівноважених людей. Не сваріться з ним, якщо він виявляє впертість чи гнів. Дайте йому спокій, через деякий час він забуде про це. Не реагуйте надто бурхливо на його екстравагантні вибрики, це несерйозно, йому просто хочеться бути несхожим на інших. Чого потребує ваша дитина? У розумовій їжі. У свіжому повітрі, заняттях спортом. У відокремленому просторі, де в нього буде достатньо усамітнення, яке він так любить.

Здоров'я: Загальна життєздатність у дитини нормальна. У нього є схильність до наступних захворювань: анемія, недокрів'я, отруєння, неприємності з кісточками, варикозне розширення вен і, звичайно, нервові захворювання, як у всіх повітряних знаків. Батьки повинні стежити, щоб у їжі дитини було достатньо заліза та вітамінів.

 

Авторський матеріал
© AstroTarot.org

Прогнозы и гадания на сегодня
Классические карты
Расклад — На день
Лунный календарь
Луна сегодня
Книга перемен
Книга перемен
Отзывы
Для добавления комментария: