например, расклад на любовь  
Регистрация  или
Войти
Войти
Войти через социальную сеть
Регистрация нового пользователя
Ваше имя

Адрес эл. почты

Письмо
Я передумал
ГлавнаяГороскопыВодолей — гороскопыВодолей — бизнес гороскоп
Водолей — бизнес гороскоп
Водолей
21 января - 20 февраля
Водолей — бизнес гороскоп

Водолій відрізняється незвичайним, своєрідним підходом до будь-якої діяльності. Часто представники цього знаку діють всупереч соціальним принципам та течіям.

Водолій – людина заповзятлива, діяльна, і дуже своєрідна. Часто він робить вчинки, незрозумілі для оточення, Водолій любить відрізнятися, і, як правило, йому це вдається. Більшість знаменитостей народилися під знаком Водолія.

Якщо Водолій вирішив організувати власну справу, йому потрібно набратися терпіння, — не все можна зробити відразу, а тим більше створити свій бізнес. Якщо представнику цього знака вистачить витримки та самовладання, все в нього вийде, оскільки він має всі необхідні ділові якості. Єдине, чого не виносить Водолій – це одноманітність, нудьга та консерватизм. Тому йому потрібно обирати сферу діяльності, що відповідає своєму характеру.

Найбільшого успіху Водолій досягне у сферах діяльності, які пов'язані з новітніми технологіями, електронікою, складною технікою. Завдяки незвичайним інтелектуальним здібностям, представники цього знака можуть стати революціонерами в науці та техніці та заробити на цьому цілий стан.

 

Авторський матеріал
© AstroTarot.org

Прогнозы и гадания на сегодня
Классические карты
Расклад — На день
Лунный календарь
Луна сегодня
Книга перемен
Книга перемен
Отзывы
Для добавления комментария: