например, расклад на любовь  
Регистрация  или
Войти
Войти
Войти через социальную сеть
Регистрация нового пользователя
Ваше имя

Адрес эл. почты

Письмо
Я передумал
Гадання «Новий союз»
Отзывы: 3
Рейтинг: 238


Гадання «Новий союз»

Онлайн ворожіння на картах Таро «Новий союз» - це ворожіння, що складається з шести карт, за допомогою яких ви можете отримати відповіді на всі питання, що хвилюють вас щодо особистого життя. Перша карта гадання – це карта-сигніфікатор; з її допомогою ви зможете побачити себе з боку, об'єктивно поглянути свої дії, думки, почуття. За допомогою другої карти ви дізнаєтеся, чого насправді хочете, що є для вас найсильнішим імпульсом в особистій сфері. Вибравши третю карту ворожіння на картах Таро «Новий союз» ви дізнаєтеся, чи ви зустрінете нового партнера (проміжок часу краще загадати перед початком ворожіння). Четверта карта покаже, чи будете ви задоволені після зустрічі, чи все ж таки краще в загаданий проміжок часу залишатися на самоті. За допомогою п'ятої карти ви дізнаєтеся, чого ви зумієте досягти у відносинах, якщо зустрінете потрібну людину або як ви зможете залучити нове кохання у своє життя у випадку, якщо в загаданий термін в особистому житті нічого не зміниться на краще. І шоста карта ворожіння – це карта-порада. З її допомогою ви побачите, яку лінію поведінки потрібно вибрати для того, щоб залучити любов до свого життя та підтримувати гармонійні стосунки з майбутнім партнером.

238
Отзывы
Для добавления комментария:
ya.demian2010 July 19, 2014 10:27
klass
Спасибо за участие, мы получили ваше сообщение
e.tsivka April 2, 2022 15:46
2. Чего я хотел бы? Восьмерка пентаклей Вы вкладываете в развитие отношений огромный труд, стараетесь укрепить ваш союз и вывести отношения на более высокий уровень развития. Ваши старания будут щедро вознаграждены. Ваш любимый человек делает все для того, чтобы соответствовать вашим требованиям, способен меняться и совершенствоваться, так как очень дорожит вашими чувствами. Если вы одиноки, вам нужно хорошо поработать над собой, чтобы подготовит
Спасибо за участие, мы получили ваше сообщение
e.tsivka April 2, 2022 15:47
Гадания на этом сайте настолько точные, что иногда даже становится не по себе)). Но в любом случае - спасибо создателям, очень помогаете в трудных ситуациях!
Спасибо за участие, мы получили ваше сообщение
В этом разделе
Гадання «Новий союз»