например, расклад на любовь  
Регистрация  или
Войти
Войти
Войти через социальную сеть
Регистрация нового пользователя
Ваше имя

Адрес эл. почты

Письмо
Я передумал
ГлавнаяГадания на картах таро
Гадания на картах Таро
Таро

Гадання (ворожіння) на картах Таро завойовують свою популярність у сучасному світі, і цілком заслужено; адже саме ворожіння на Таро є найточнішими. Що таке Таро? Як виникла ця передбачувана система? І чому саме карти Таро користуються такою популярністю? Спробуймо розібратися.

Карти Таро використовувалися ще з середини 15 століття як колода карт для гри; проте вже на початку 18 століття їх почали використовувати для передбачення майбутнього та пошуку відповідей на різні важливі питання. За однією з численних версій походження Таро перша колода Таро Вісконті-Сфорца з'явилася в Мілані, в 1450 році. Це була дуже гарна, художньо виконана колода для гри в кількості 78 аркушів, яка й послужила прототипом усіх сучасних класичних колод Таро. На жаль, ми не знаємо нічого про те, де насправді з'явилася перша колода і якою вона була задумана спочатку. Існує безліч міфів і легенд походження цих незвичайних карт для ворожіння. Одна з найкрасивіших легенд свідчить, що в давнину в Єгипті існував незвичайний храм, в якому були 22 кімнати, на стінах кожної з яких було нанесено зображення, що відповідають старшим арканам Таро. Ця легенда дає нам підтвердження, що все-таки походження колоди Таро сягає корінням до стародавнього Єгипту, — до віньєток давньоєгипетської Книги Мертвих, малюнки яких і були нанесені на стіни гробниць знаменитих особистостей того часу.

Існує також версія кабалістичного походження колоди Таро; двадцять дві літери та десять сфіріт – це сама основа передбачуваної системи Таро, яка закладена в кожній класичній колоді, у тому числі Таро Райдера Уейта.

Ворожити на картах Таро можна різними способами; точність і правдивість будь-якого ворожіння залежить від правильності формулювання питання та вашої концентрації у процесі ворожіння. Ви можете гадати, використовуючи паперові колоди, а можете використовувати онлайн гадання - це ніяк не впливає на результат. Ви посилаєте своє питання егрегору і він відповідає вам, незалежно від того, чи ворожите ви на паперових Таро або онлайн. Онлайн ворожіння на нашому сайті створено таким чином, що вибір карти відбувається саме в той момент, коли ви ворожите, а не заздалегідь, як на інших сайтах онлайн ворожіння. Ми зробили це для того, щоб ворожіння онлайн були максимально наближені до справжніх ворожінь.

Всі онлайн ворожіння забезпечені кнопкою, що дозволяє вибрати, ворожити на повній колоді або лише на старших арканах. Також ви можете вибирати по одній карті з колоди або скористатися кнопкою "вибрати автоматично". У процесі будь-якого онлайн ворожіння на Таро ви можете вибирати колоду, що сподобалася з представлених у списку: Таро Райдера Уейта, 78 дверей, Таро Гномів, Вічності Рамзеса, Дюрера, Леонардо да Вінчі, Готичне Варго, Ангелів-Охоронців, Чорне Таро Луїса Ройо, Санкт-Петербурга, Лабіринт Луїса Ройо, старе Англійське Таро та багато інших – список постійно поповнюється новими колодами.

Любовні гадання (ворожіння) на картах Таро
все расклады
Загальнотематичні розклади на картах Таро
все расклады
Психологические расклады на картах Таро
все расклады
Онлайн гадания на любовь на картах Таро Манара
все расклады
Гадания на картах Таро Эльтины
все расклады
Гадания на картах Таро Ошо
все расклады
Онлайн гадание на Таро Тота (Алистера Кроули)
все расклады
Гадания на Рождество и Новый Год на картах Таро
все расклады